O nás a jak nakupovat

Máme rádi staré věci.

Vyhledáváme je, nakupujeme, vyměňujeme, sbíráme  a neradi se jich zbavujeme Protože víme, že v tom nejsme sami, rozhodli  jsme se založit tento web.  Je to naše hobby, tak i přístup k našim zákazníkům a způsob komunikace a nákupu bude přátelský – ne neosobní jako v klasickém internetovém obchodě. Proto je komunikace vedena přes mail, nikoli způsobem profi internetových obchodů. Můžete si s námi psát nebo volat o příběhu věcí, cenách i způsobu, jakým se dostanou k vám domů, stejně tak, jako nám můžete napsat příběhy vašich a nabídnout je k prodeji přes tyto stránky. Samozřejmě budeme vděčni i za různé upřesňující informace k nabízeným produktům, jelikož ani my nevíme vše.

Takže k postupu: U každé konkrétní věci je mailový formulář, kterým nám dáte vědět o vašem zájmu, případně si přes něj můžete rovnou vybranou věc objednat. V následující mailové komunikaci se domluvíme na způsobu platby a odběru. Vše řešíme individuálně, protože každá věc je specifická a potřebuje individuální přístup.

Podrobnosti o dopravě a platbě najdete zde, rádi bychom jen upozornili na to, že z důvodů nám všem dobře známých, není možná platba v hotovosti nebo platební kartou, ale pouze platba převodem na účet.